Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Časté dotazy

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY, SE KTERÝMI SE NA NÁS OBRACÍTE

MÁM KŘEČOVÉ ŽÍLY A NECHCI KLASICKOU OPERACI S ŘEZY, MODŘINAMI A BOLESTMI PO OPERACI. KAM SE MOHU OBRÁTIT?
JSEM ZDALEKA, ALE CHTĚL/A BYCH MINIINVAZIVNÍ OPERACI U VÁS. JE MOŽNÉ NĚJAKÝM ZPŮSOBEM URČIT TERMÍN A DRUH OPERACE, ANIŽ BYCH MUSEL/A ZA VÁMI DO AMBULANCE JEZDIT OPAKOVANĚ?
JSEM OBJEDNÁN/A K OPERACI TŘÍSELNÉ KÝLY DO NEMOCNICE V MÍSTĚ MÉHO BYDLIŠTĚ, ALE TERMÍN JSEM DOSTAL/A AŽ ZA ½ ROKU, JE MOŽNÉ SE NĚKDE DOSTAT NA ŘADU DŘÍV? POMŮŽETE MI?

 

Mám křečové žíly a nechci klasickou operaci s řezy, modřinami a bolestmi po operaci. Kam se mohu obrátit?

Objednejte se přes náš online objednávkový systém na den a čas podle Vašich možností. Po klinickém a ultrazvukovém vyšetření v naší ambulanci Vám bude následně navržen optimální postup léčby Vašeho onemocnění. Ne každý nález je ideální pro miniinvazivní řešení, ale náš erudovaný specialista s Vámi Vaši chorobu probere a nabídne další postup po domluvě s Vámi.
 

Jsem zdaleka, ale chtěl/a bych miniinvazivní operaci u Vás. Je možné nějakým způsobem určit termín a druh operace, aniž bych musel/a za Vámi do ambulance jezdit opakovaně?

Ano, tuto možnost naše ambulance nabízí. Stačí, abyste nás kontaktoval/a na našem emailu cevni@dynamedic.cz. Zašleme Vám náš dotazník, který online vyplníte (zdravotní data, obtíže), doplníte fotografie Vašich končetin podle návodu a necháte si provést ultrazvuk žil dolních končetin v místě Vašeho bydliště (lze zařídit přes Vašeho praktického lékaře), který odpoví na otázky, které Vám předáme. Po zhodnocení těchto dat jsme posléze schopni stanovit optimální postup a po případné dohodě s Vámi pak i termín zákroku.
 

Jsem objednán/a k operaci tříselné kýly do nemocnice v místě mého bydliště, ale termín jsem dostal/a až za ½ roku, je možné se někde dostat na řadu dřív? Pomůžete mi?

Ano, pro diagnózy typu kýla (tříselná, pupeční, v jizvě…), kameny ve žlučníku, křečové žíly, hemoroidy, štítná žláza nebo syndrom karpálního tunelu jsme schopni Vám poskytnout termín operace a realizovat ji v našich partnerských zdravotnických zařízeních podle Vašich požadavků s čekací dobou, která obvykle nepřesahuje 14 dnů


 

Nenašli jste dotaz, který jste hledali? Napište nám přes kontaktní formulář, rádi Vám ho zodpovíme.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje