https://www.traditionrolex.com/28 https://www.traditionrolex.com/28 dynamedic.cz
Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Dárkové poukazy

Darujte zdravé a pěkné nohy!

Darujte svým blízkým pěkné zdravé nohy bez křečových žil a/nebo otoků.

Darujte jim jistotu kvalitního cévního vyšetření!

Kupte jim u nás dárkový poukaz na klinické a ultrazvukové vyšetření žil dolních končetin. Kontaktujte nás na našem e-mailu: cevni@dynamedic.cz a po zaplacení částky 1050,- Kč na náš účet Vám zašleme poštou zpět dárkový poukaz, do něhož vepíšete pouze jméno obdarovaného, a jehož platnost je půl roku od vystavení.

Vámi obdarovaná osoba se pak s námi již pouze domluví na termínu vyšetření podle svých množností cestou e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře na našich stránkách.

Dárkovým poukazem obdarovanému poskytujete klinické vyšetření, ultrazvukové vyšetření a návrh dalšího postupu u křečových žil dolních končetin.

Darujte zdravé a pěkné nohy!

 

Darujte svým blízkým pod stromeček pěkné zdravé nohy bez křečových žil a/nebo otoků, darujte jim jistotu kvalitního cévního vyšetření!

Kupte jim u nás dárkový poukaz na klinické a ultrazvukové vyšetření žil dolních končetin. Kontaktujte nás na našem e-mailu: cevni@dynamedic.cz a po zaplacení částky 1050,- Kč na náš účet Vám zašleme poštou zpět dárkový poukaz, do něhož vepíšete pouze jméno obdarovaného a jehož platnost je půl roku od vystavení.

Vámi obdarovaná osoba se pak s námi již pouze domluví na termínu vyšetření podle svých množností cestou e-mailu, telefonu nebo kontaktního formuláře na našich stránkách. Dárkovým poukazem obdarovanému poskytujete klinické vyšetření, ultrazvukové vyšetření a návrh dalšího postupu u křečových žil dolních končetin.
 

 

 

 

 

 

https://www.traditionrolex.com/28