Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Foto

přístrojové vybavení - clarivein

S pomocí katetru mechanicko-chemické ablace (ClariVein) jsme schopni vpichem přes žílu bez nutnosti jakékoliv anestezie schopni bezbolestně a ambulantně vyřešit příčinu varixů a chronické žilní nemocni.

Přístrojové vybavení - ultrazvukový přístroj

Do naší ordinace jsme pořídili moderní ultrazvukový přístroj "SonoScape S9Pro" používaný k dokonalé cévní a orgánové diagnostice ale (a to především) k bezpečnému a účinnému provádění miniinvazivních zákroků jako je pěnová sklerotizace, radiofrekvenční ablace žil nebo ClariVein (mechanicko-chemická ablace). S pomocí tohoto přístroje se v žilním systému pohybujeme i bez nutnosti řezu stejně bezpečně a účinně jako s užitím skalpelu.

přístrojové vybavení - radiofrekvenční generátor

S pomocí takovéhoto generátoru radiofrekvenčního tepla jsme schopní ošetřit jak velké nebo středně velké žíly, jejichž nedostatečnost vede ke vzniku křečových žil, tak jsme schopní pomocí drobné jehličky napojených do tohoto přístroje bezbolestně a ambulantně ošetřit tzv. "metličky" nebo "pavoučky" - tedy drobné modrofialové sítě žilek v kůži. S výhodou je k takovémotu zákroku používat lupové brýle s adekvátním zěvtěšením.

Přístrojové vybavení - Veinlite:

S pomocí systému VeinLite jsme schopni nalézt i na první pohled nerozpoznatelné žilky, které vedou ke křečovým žilám. Na prvním obrázku je fotografický detail lýtka muže s projevy chronické žilní nemoci a s drobnými metličkami, s pomocí světla VeinLite jsme byli schopni nalézt a posléze ošetřit (sklerotizací) zdroj klientovo problémů:

ordinace Dynamedic sídlí v budově záchranné služby v přelouči

Adresa: Studentská 1591, Přelouč

prostředí čekárny/recepce Vám nabízí komfort a pohodlí

V prostředí čekárny si můžete během čekání na ošetření posedět u kávy či jiného nápoje, který Vám rádi zdarma připravíme, můžete se připojit na internet přes naši WiFi síť či jen relaxovat při poslechu hudby nebo četbě.

klimatizovaná ordinace 

V naší prostorné klimatizované ordinaci disponujeme veškerým zázemím včetně přístrojového k Vašemu vyšetření či operačním zákrokům.