Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Spolupráce s ostatními lékaři

 

Odkažte jej na nás! Máte takových klientů víc a nevíte, kam je odeslat? Kontaktujte nás na recepce@dynamedic.cz.


Spolupracujte s námi

Nabízíme spolupráci s praktickými lékaři a ambulantními specialisty jiných odborností pro území celé republiky. Náš koncept virtuálního kontaktu s klientem umožňuje i pro klientelu z druhého konce republiky a ze zahraničí diagnostikovat a stanovit optimální řešení varixů dolních končetin a první fyzický kontakt s klientem je tak možný až při samotném zákroku.

Nabízíme Vám smluvní vztah s naší společností, který umožní přes naše webové rozhraní a ambulanci se o tyto klienty postarat medicínsky dokonale a s minimálními dopady na jejich každodenní aktivity. 


Stačí se jednoduše zaregistrovat do naší sekce

Stačí se zaregistrovat do naší „VIP sekce“ na webu dynamedic.cz. Přes toto rozhraní u každého klienta vyplníte základní údaje (anamnestická data, výsledek sonografie žil a fotografickou dokumentaci ke klientovi). Klienta následně sami kontaktujeme a doladíme s ním další postup.

 

Naším společným cílem je maximálně spokojený pacient

Váš pacient se k Vám bude vracet spokojený, vyléčený. Stanete-li se naším smluvním spolupracujícím partnerem, získáte unikátní přístupové heslo do „VIP sekce“ našeho webového rozhraní, přes který posléze již zadáváte data o Vašich pacientech, kteří poptávají moderní a miniinvazivní metody odstranění varixů dolních končetin. 

Zadávání dat je dotazníkovou formou, jednoduché, intuitivní a rychlé – jediným požadavkem na Vás je připojení k internetu, digitální fotoaparát/mobil s fotoaparátem (případně foto může zaslat přímo Váš pacient) a provedená sonografie žil, která odpoví na přesně definované otázky…)


Pokud máte další dotazy k možnosti spolupráce, či chcete s námi spolupracovat, neváhejte a kontaktujte nás na recepce@dynamedic.cz.