Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Aktuality

Cévní chirurgie rozšiřuje svoje služby o "žilní lepidlo" Variclose

Náš kolega, cévní chirurg, MUDr. Miloslav Pirkl zavádí do portfolia našich výkonů na křečových žilách dolních končetin tzv. "žilní lepidlo" VariClose. Jedná se o zcela revoluční novinku v miniinvazivním přístupu k řešení křečových žil dolních končetin. Tento zákrok je ambulantní, bez nutnosti jakékoliv anestezie, prováděný z jednoho vpichu, umožňuje vyřešit i obě dolní končtiny naráz a především je bez nutnosti nošení kompresních punčoch po zákroku byť třeba na jediný den, což opět velkou měrou zvyšuje komfort nemocných. Ilustrační video naleznete na tomto odkazu. K vyšetření v naší cévní poradně a získání dalších informací se můžete objednávat online přímo Vy, nebo na telefonním čísle 604 298 248 ​nebo na emailu recepce@dynamedic.cz.

Již brzy Vám budeme ještě blíž - konzultační místo v pardubicích!!!

V nejbližší době nás budete moci se svými chirurgickými chorobami kontaktovat také přímo v Pardubicích, kde Vám naši lékaři budou nápomocni při konzultaci a pomůžou Vám například s problémem co nejčasnější operace Vaší chirurgické choroby a to jak ve východních tak severních Čechách. Sídlo našich kanceláří a konsultačních prostor je v Pardubicích v Bubeníkově ulici, č.p. 952 a chystáme již brzké otevření. Objednávat se můžete již nyní na tel. čísle 604 298 248 nebo na emailu recepce@dynamedic.cz

Česká reprezentantka v akrobatickém lyžování Nikol Kučerová v péči dynamedic:

Nikol Kučerová, česká reprezentantka v disciplíně skicross (patří mezi akrobatické lyžování), úspěšně vyřešila své zdravotní cévní obtíže díky mechanicko-chemické ablaci žil ClariVein v ambulanci DynaMedic s.r.o.. Tato česká olympionička ze Soči a horké želízko v ohni ve své disciplíně i v blížících se Olympijských hrách 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu svoje zdravotní problémy s žilami dolních končetin řešila v péči kolegy MUDr. Pirkla. A jak si můžete přečíst v následujícím rozhovoru, vypadá to, že i cévní chirugie DynaMedic pomohla naší reprezentantce ke kvalitní přípravě. Našemu cévně-chirurgickému týmu a paní Nikol Kučerové přejeme hodně dalších jak profesních, tak osobních úspěchů.

 

MUDr. Miloslav Pirkl v Českém rozhlasu Pardubice 7.10.2016:

Kolega Pirkl byl v rámci rozhlasové pozvánky na Festival zdraví, krásy, pohybu jedním z hostů pátečního vysílání Českého rozhlasu Pardubice. Záznam si můžete poslechnout zde. V kongresovém centru nákupního Paláce Pardubice (AFI palác) si ve dnech 14.-15.října 2016 můžete nechat vyšetřit žilní systém dolních končetin včetně ultrazvukového vyšetření. Náš personál Vám zdarma poskytne poradenství s Vašimi chirurgickými problémy, jako jsou křečové žíly, kýly, nemoci žlučníku, syndrom karpálního tunelu, nemoci štítné žlázy, hemoroidy, bolesti zad, vertebrogenní algický syndrom a jiné. Svým blízkým na našem výstavním stánku můžete zakoupit dárkový poukaz k vyšetření nebo výkonu. Samozřejmostí je lékařská zpráva pro Vaši potřebu vydaná přímo na festivalu.

Lékaři DynaMedic nabízí klientům s hemoroidy bezbolestnou moderní metodu léčby HAL-RAR

Kromě klasických, ale i miniinvazivních moderních metod léčby hemoroidů (Barronova ligatura, staplerová resekce), rozšiřujeme spektrum výkonů pro léčbu tohoto intimního a život zněpříjemňujícího onemocnění o metodu HAL-RAR. Jedná se o miniinvazivní zákrok, kdy je pomocí speciální sondy za využití ultrazvuku nalezena cévní stopka, která je přímo v tomto místě podvázána a samotný hemoroidální uzel, pokud je jeho rozsah již velký, je vtažen pomocí stehu zpět do konečníku. Tím je řešena cíleně příčina i projev onemocnění s dokonalým efektem a minimální bolestivostí. Výkon provádíme v našich smluvních zařízeních a výkon provádíme za nejnižší cenu v České republice. Objednat k vyšetření se můžete na tel č. 604 298 248 nebo na emailu recepce@dynamedic.cz

 

Naši lékaři vám budou k dispozici na festivalu zdraví krásy pohybu v Paláci Pardubice (AFI palác) ve dnech 14. - 15. října 2016

Přímo v místě konání Festivalu zdraví, krásy, pohybu v kongresovém centru nákupního Paláce Pardubice (AFI palác) si můžete nechat vyšetřit žilní systém dolních končetin včetně ultrazvukového vyšetření. Náš personál Vám zdarma poskytne poradenství s Vašimi chirurgickými problémy, jako jsou křečové žíly, kýla, nemoci žlučníku, syndrom karpálního tunelu, nemoci štítné žlázy, hemoroidy. Svým blízkým na našem výstavním stánku můžete zakoupit dárkový poukaz k vyšetření nebo výkonu. Samozřejmostí je lékařská zpráva pro Vaši potřebu vydaná přímo na festivalu.

 

Učitelské křečové žíly (A NEJEN TY) - řešení chirurgických problémů pedagogů během léta

Jste pedagog/pedagožka?

Odkládáte chirurgické řešení svého zdravotního problému z pracovních důvodů na léto?

Potřebujete během léta odoperovat žlučník, kýlu, syndrom karpálního tunelu, hemoroidy, štítnou žlázu, křečové žíly?

Pro pedagogy během letních měsíců rezervujeme termíny operačních zákroků tak, aby v září opět mohli nastoupit v plné síle na učitelský stupínek.

Nabízíme i operace křečových žil/varixů dolních končetin, po kterých je minimální doba rekonvalescence - transkutánní radiofrekvenční ablace metliček, pěnová a likvidní sklerotizace, miniflebektomie, mechanicko-chemická ablace (ClariVein), endovasální termoablace (RFA)....

Více informací zde

 

 

26.2.2016
Spuštěn online objednávací systém pro klienty cévní a žilní poradny Dynamedic

Vážení klienti, dnem 26.2.2016 jsme pro Vás spustili online rezervační/objednávací systém k vyšetřením do cévní a žilní poradny naší ambulance. Nyní ve zkušebním období je tento systém otevřený do konce dubna a v nejbližších dnech chystáme otevřít stejný systém i pro ambulanci všeobecné chirurgie. Online rezervační systém nalenete zde nebo také na http://rezervace.dynamedic.cz/index.php

Věříme, že Vám tento systém usnadní Vaši cestu k nám a komunikaci s naší ambulancí. Váš tým ambulance DynaMedic

Seminář pro lékaře

Ve dnech 1. - 2. dubna 2016 pořádá naše ambulance ve spolupráci s Hotelem Antonie ve Frýdlantu vzdělávací seminář pro praktické a všeobecné lékaře a nejen pro ně. Tématy jsou: moderní trendy v léčbě kýl, flebologie - problematika chronické žilní nedostatečnosti a varixů dolních končetin, ischemická choroba dolních končetin.

 

 

 

31.1.2016 - Lékař naší ambulance autorem informační brožury pro praktické lékaře

MUDr. Miloslav Pirkl jakožto uznávaný cévní chirug ve spolupráci s firmou Servier vytvořil informační a edukační brořuru o chronické žilní nemoci křečových žilách dolních končetin pro praktické lékaře. Jedná se o jednoduchý manuál určený lékařům, kteří často v první linii řeší nemocné s chorobami žil dolních končetin a křečovými žilami. Brožura přináší obecné informace o chorobách žil dolních končetin, o jejich diferenciální diagnostice a především terapii včetně nejmodernějších metod operací křečových žil, které ostatně autor v rámci péče naší ambulance nabízí. I pacienti v této brožuře mohou najít spoustu užitečných rad a informací o diagnostice a léčbě křečových žil. To, že autorem je lékař firmy DynaMedic s.r.o., nás těší a chápeme tento počin jako uznání jeho dlouholeté práce a významu.

Gratulujeme, tým DynaMedic s.r.o.

 

 

 

29.1.2016

Zdravotní pobytový balíček

Představujeme Vám zdravotní pobytový balíček, který vznikl ve spolupráci se Spa Hotelem Antonie ve Frýdlantu. Ve dnech 13.5. - 15.5.2016 můžete strávit příjemný víkend v prostorách luxusního hotelu s vyhlášenými gastronomickými a wellness službami a nechat si komplexně vyšetřit žilní a tepenný systém, dozvědět se něco nového o svých cévních chorobách či jen získat přehled, jak je na tom Váš kardiovaskulární aparát. Lékaři naší ambulance Vám budou po celou dobu pobytu k dispozici.

Více informací naleznete v našem letáku či přímo na stránkách hotelu Antonie, kde si pobyt můžete zarezervovat, případně Vám kontakt s hotelem zprostředkujeme my - stačí nám napsat na recepce@dynamedic.cz.

PF 2016

Všem našim klientům a partnerům přejeme klidné a spokojené prožití vánočních svátků v kruhu jim nejbližších a nejmilejších a do roku 2016 přejeme všem co nejvíce osobních a pracovních úspěchů a štěstí.

MUDr. Miloslav Pirkl, MUDr. Lukáš Kohoutek

VIP sekce pro smluvní partnery je spuštěna!

Pro naše smluvní partnery/lékaře jsme spustili VIP sekci, kam mohou jednoduše, rychle a pohodlně zadávat data dotazníkovou formou. Chcete-li se stát také naším smluvním partnerem, neváhejte nás kontaktovat na recepce@dynamedic.czNabízíme spolupráci s praktickými lékaři a ambulantními specialisty jiných odborností pro území celé republiky a pro odesílající/indikující lékaře nabízíme finanční kompenzaci za jejich čas a náklady. 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nově můžete u nás pořídit svým blízkým vyšetření a návrh případné léčby křečových žil ve formě dárkového poukazu.
 

Spustili jsme nové webové stránky

Ambulanci DynaMedic nyní můžete najít i na internetu. Dne 14.10.2015 jsme pro Vás spustili nové webové stránky, kde najdete všechny potřebné informace o naší ambulanci, zákrocích i o nás samotných. Stránky jsou přehledné a věříme, že Vám pomohou dozvědět se všechny důležité informace. Součástí našich stránek bude i on-line objednání.