Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

O ambulanciNabízíme moderní a ambulantní metody léčby žilních a chirurgických onemocnění. Jsme schopni nabídnout klientovi řešení ušité jemu na míru: typem zákroku, místem jeho provedení, časem jeho realizace… Jsme tu pro Vás.

Pro klientelu, která poptává chirurgický zákrok v kombinaci s nadstandardními hotelovými službami, nabízíme koncept „I na operaci se můžete těšit“.

Máme profesionální, plně vzdělaný personál, který se o Vás postará v přátelském intimním prostředí.


Naše vize

Je rozdíl mezi pěti minutami u lékaře, který je zaneprázdněn dalšími klinickými povinnostmi, a mezi třiceti minutami u lékaře, který na danou půlhodinu má objednaného/nou právě a jen Vás? Víme, že ano. A Vy možná máte pocit, že právě Vy a Vaše chirurgické nebo cévní zdravotní problémy si zaslouží více časuMy ten čas pro Vás máme. Vy jste klient a my jsme tu proto, abychom se Vám věnovali. Buďte naším klientem a my Vám věnujeme potřebný čas pro rozhovor s Vámi o Vašem cévním a/nebo chirurgickém onemocnění, klinickému a případně i ultrazvukovému vyšetření.

 

Můžete se k nám objednat přes online rezervační formulář tak, aby to vyhovovalo právě Vám a Vašim časovým nárokům. Věříme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni. 

 
JAK TO U NÁS CHODÍ?

Každý náš klient je objednán na konkrétní časnesedí v plné čekárně a nečeká několik desítek minut nebo dokonce několik hodin, než na něj dojde řada. Můžete se objednat na daný den a hodinu online nebo telefonicky (případně emailem) a tento čas je určen jen a jen pro Vás a Vaše zdravotní problémy. Případné čekání strávíte v péči našich usměvavých a ochotných zdravotních sester třeba při pití kávy, čaje nebo jiného občerstvení v prostředí příjemné recepce/čekárny. 

 

 

Lékař se Vám bude věnovat právě tak dlouho, dokud se spolu nedostanete k diagnóze, způsobu jejího řešení a termínu výkonu. V případě operačního nebo jiného zákroku na naší ambulanci se Vás ujme naše sestra a  případný doprovod si zatím může posedět u kávy a občerstvení, přečíst tiskoviny, podívat se na televizi nebo zatím jen tak „brouzdat“ po internetu v naší příjemné čekárně s WiFi sítí.

 
 
 

 

Proč zvolit naši ambulanci?