Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

O ambulanci

Nabízíme moderní a ambulantní metody léčby žilních a chirurgických onemocnění.

Jsme schopni nabídnout klientovi řešení ušité jemu na míru: typem zákroku, místem jeho provedení, časem jeho realizace.

Jsme tu pro Vás. Pro klientelu, která poptává chirurgický zákrok v kombinaci s nadstandardními hotelovými službami, nabízíme koncept „I na operaci se můžete těšit“.

Máme profesionální, plně vzdělaný personál, který se o Vás postará v přátelském intimním prostředí.


Naše vize

Je rozdíl mezi pěti minutami u lékaře, který je zaneprázdněn dalšími klinickými povinnostmi, a mezi třiceti minutami u lékaře, který na danou půlhodinu má objednaného/nou právě a jen Vás? Víme, že ano. A Vy možná máte pocit, že právě Vy a Vaše chirurgické nebo cévní zdravotní problémy si zaslouží více časuMy ten čas pro Vás mámeVy jste klient a my jsme tu proto, abychom se Vám věnovali. Buďte naším klientem a my Vám věnujeme potřebný čas pro rozhovor s Vámi o Vašem cévním a/nebo chirurgickém onemocnění, klinickému a případně i ultrazvukovému vyšetření.


Nabízíme vyšetření a komplexní řešení křečových žil dolních končetin

V jedné návštěvě Vám provedeme klinické i ultrazvukové vyšetření a rovnou navrhneme i optimální řešení a případně i vystavíme termín pro Váš zákrok. Jste z daleka? Nevadí! Kontaktujte nás přes náš email: cevni@dynamedic.cz, jsme schopni díky našemu inovativnímu konceptu virtuální konzultace a indikace stanovit optimální postup i pro pacienty z „druhého koutu“ republiky - tento koncept již umožnil úspěšně indikovat a operovat i klienty např. z Německa, Švýcarska, Ukrajiny

Disponujeme moderní vyšetřovací technikou vč. ultrazvukového přístroje a VeinLite k vyšetření Vašich žil.

 

Koncepce „Estetické flebologie/žilní chirurgie“: moderní techniky k miniinvazivním zákrokům na žilách dolních končetin – likvidní sklerotizace, pěnová sklerotizace, radiofrekvenční ablace, mechanicko-chemická ablace (ClariVein), ambulatorní miniflebektomie a jejich kombinace. Ve spolupráci s ostatními zdravotnickými zařízeními nabízíme i „klasické“ operační postupy – nejsme tu jen pro samoplátce.
 

Můžete se k nám objednat přes online rezervační formulář tak, aby to vyhovovalo právě Vám a Vašim časovým nárokům. Věříme, že s našimi službami budete maximálně spokojeni. 

 

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Každý náš klient je objednán na konkrétní časnesedí v plné čekárně a nečeká několik desítek minut nebo dokonce několik hodin, než na něj dojde řada. Můžete se objednat na daný den a hodinu online a tento čas je určen jen a jen pro Vás a Vaše zdravotní problémy. Případné čekání strávíte v péči našich usměvavých a ochotných zdravotních sester třeba při pití kávy, čaje nebo jiného občerstvení v prostředí příjemné recepce/čekárny. 

 

Lékař se Vám bude věnovat právě tak dlouho, dokud se spolu nedostanete k diagnóze, způsobu jejího řešení termínu výkonu. V případě operačního nebo jiného zákroku na naší ambulanci se Vás ujme naše sestra a případný doprovod si zatím může posedět u kávy a občerstvení, přečíst tiskoviny, podívat se na televizi nebo zatím jen tak „brouzdat“ po internetu v naší příjemné čekárně s WiFi sítí.

 

 

 

 

PROČ ZVOLIT NAŠI AMBULANCI?

profesionální a lidský individualizovaný přístup plně vzdělaného a zkušeného týmu
nabízíme ty nejmodernější metody léčby křečových žil a dalších chirurgických onemocnění
disponujeme vazbou na naše klinická pracoviště (Pardubická nemocnice, Nemocnice Frýdlant)
nejste pro nás jedním z pacientů, ale osobitým klientem
na každého z klientů máme tolik času, kolik jeho problém potřebuje – nečekáte v plné čekárně
jsme plně flexibilní – ordinační doba v odpoledních nebo víkendových hodinách (Vaše vyšetření se nebude překrývat s Vaším pracovním časem)
ambulantní operační zákroky v odpoledních nebo víkendových termínech
online objednávání podle Vašich možností a přání                                               
koncepce virtuálního kontaktu s klientem umožňující nastínění optimálního postupu pro každého konkrétního klienta i z větší vzdálenosti bez nutnosti opakovaného dojíždění