Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

I na operaci se můžete těšit

Zdravotní pobytový balíček

Představujeme Vám zdravotní pobytový balíček, který vznikl ve spolupráci se Spa Hotelem Antonie ve Frýdlantu. Ve dnech 13.5. - 15.5.2016 můžete strávit příjemný víkend v prostorách luxusního hotelu s vyhlášenými gastronomickými a wellness službami a nechat si komplexně vyšetřit žilní a tepenný systém, dozvědět se něco nového o svých cévních chorobách či jen získat přehled, jak je na tom Váš kardiovaskulární aparát. Lékaři naší ambulance Vám budou po celou dobu pobytu k dispozici.

Více informací naleznete v našem letáku či přímo na stránkách hotelu Antonie, kde si pobyt můžete zarezervovat, případně Vám kontakt s hotelem zprostředkujeme my - stačí nám napsat na recepce@dynamedic.cz.

 

 

 

Koncept individualizované moderní zdravotní péče v prostředí luxusního hotelu s pooperační péčí poskytovanou v jeho prostorách


Spolupracující subjekty: DynaMedic, Nemocnice Frýdlant, Hotel Antonie (Frýdlant v Čechách)

Pro pacienty k operaci varixů (křečových žil dolních končetin), žlučníku, syndromu karpálního tunelu, jakékoliv kýly. Lze individuálně sjednat i pro pacienty s jinými chirurgickými chorobami - pacient je pro nás klient.
 

Co můžete očekávat?

Příjemné a nadstandardní miniinvazivní medicínské služby v kombinaci s exkluzivními hotelovými službami. Tyto služby jsou určené pro ty klienty, kteří chtějí svůj nebo svých blízkých zdravotní problém řešit v „jiném/lepším“ prostředí. Nabízíme v rámci řešení zdravotního problému něco, co jinde v Čechách není. 

Ve středu našeho zájmu není pouze nemoc, ale člověk s nemocí! Často existuje mnoho metod, jak řešit konkrétní zdravotní problém a jen ten, kdo ovládá celé spektrum těchto přístupů, může nabídnout metodu vhodnou a klientovi nejpřínosnější. A to jsme my!
 

Využijte našich komplexních a profesionálních služeb

Naše služba je komplexní – úplná diagnostika a indikace provedená s klientem přes ambulantní pracoviště DynaMedic. To znamená, že lékař DynaMedic indikuje, objednává a i provádí operační zákrok. Předoperační vyšetření – pokud bude výkon prováděn v rámci celkové anestezie, pak předoperační vyšetření zajistíme v rámci pobytového balíčku rovnou na místě – tedy v Nemocnici Frýdlant při příjmu klienta.

Operace – provedená v Nemocnici Frýdlant na akreditovaném chirurgickém pracovišti erudovanými, plně kvalifikovanými chirurgy-specialisty. Oproti jiným zdravotnickým zařízením specializujícím se na problematiku miniinvazivní operativy křečových žil nabízíme v rámci našich komplexních balíčků i kontrolní klinické a sonografické vyšetření s odstupem 3 měsíců od operace během rehabilitačního/kontrolního pobytu, tím dáváme klientovi záruku kvality a komplexnosti výkonu.

Doléčení – při kontrolním pobytu v rámci balíčku dokončujeme chirurgicky vyřešené stavy vhodně indikovanými masážními a wellness procedurami realizovanými při tomto pobytu v exkluzivním welness hotelu. Výstupní lékařská prohlídka na konci pobytu zahrnuje komplexní zhodnocení zdravotního stavu po operaci a dokončených rehabilitačních procedurách.
 

Balíček dvou pobytů

Službu poskytujeme jen v balíčku za pevně stanovený rozsah a garantovanou konečnou cenu. Všechny etapy péče v časech vyhovujících klientovy (před či po běžné pracovní době, o víkendech či státních svátcích) = termíny a časy si stanovuje klient.

A) Operační pobyt

5 nocí v hotelu Antonie se všemi službami.

Časová osa pohybu klienta:

                       

B) druhá verze pro pacienty k výkonu v lokální anestezii (mechanicko-chemická ablace varixů, operace syndromu karpálního tunelu)

I tito klienti mohou v případě zájmu čerpat delší pobytový balíček.

2 noci v hotelu Antonie se všemi službami.

Časová osa pohybu klienta:

 

Kontrolní/rehabilitační pobyt

3 noci v hotelu Antonie se všemi službami včetně lymfodrenážních, masážních a wellness procedur.

Po předchozí domluvě lze tento pobyt prodloužit podle přání klienta.
 

 

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ K NABÍDCE TĚCHTO SLUŽEB? NAPIŠTE NÁM, RÁDI VÁM ODPOVÍME.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje