Žilní a všeobecná chirurgie

Ordinační hodiny

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

On-line objednání

Po - Pá: 8:00 - 15:00

So, Ne: dle domluvy

 

E-mail: recepce@dynamedic.cz

              cevni@dynamedic.cz

              chirurgie@dynamedic.cz

Cévní ambulance - tepny a žíly

 

naše filozofie

Nabízíme moderní a i ambulantní metody léčby žilních a chirurgických onemocnění. Jsme schopni nabídnout klientovi řešení ušité jemu na míru: typem zákroku, místem jeho provedení, časem jeho realizace.

Pro klientelu, která poptává chirurgický zákrok v kombinaci s nadstandardními hotelovými službami, nabízíme koncept „I na operaci se můžete těšit“. Máme profesionální, plně vzdělaný personál, který se o Vás postará v přátelském intimním prostředí.

PROČ si zvolit právě nás? 

  • profesionální a lidský individualizovaný přístup 
  • nejmodernější metody léčby 
  • disponujeme vazbou na naše klinická pracoviště 
  • nejste pro nás jedním z pacientů, ale osobitým klientem
  • na každého z klientů máme tolik času, kolik jeho problém potřebuje 
  • ordinační doba v odpoledních nebo víkendových hodinách 
  • ambulantní operační zákroky v odpoledních či víkendových termínech
  • online objednávání podle Vašich možností a přání
  • koncepce virtuálního kontaktu s klientem 

 

SLUŽBY ŽILNÍ AMBULANCE

1

PORADENSTVÍ


Jsme tu pro Vás - poskytneme vám odpovědi na Vaše dotazy týkající se cévních problémů. S námi budete mít hned jasno.

+ ZJISTIT VÍCE

 

2

VYŠETŘENÍ MODERNÍMI PŘÍSTROJI

K vyšetření používáme moderní přístroje, které jsou nezbytnou podmínkou pro léčbu cévních problémů.

+  ZJISTIT VÍCE

3

LÉČBA A OPERACE KŘEČOVÝCH ŽIL

Disponujeme znalostmi a dovednostmi v mnoha metodách léčby. Navrhneme Vám tu nejvhodnější léčbu.

+ ZJISTIT VÍCE

4

ESTETICKÁ ŽILNÍ CHIRURGIE


Koncepce operačního nebo mimiinvazivního řešení Vašeho zdravotního problému s dokonalým estetickým efektem.

+ ZJISTIT VÍCE

5

LÉČBA CHRONICKÉHO OTOKU A BÉRCOVÉHO VŘEDU

Zajistíme to nejvhodnější řešení Vašich problémů s bércovými vředy nebo chronickým otokem dolních končetin. 

+ ZJISTIT VÍCE

 

+ VŠECHNY SLUŽBY

 

AKTUALITY

Již brzy Vám budeme ještě blíž - konzultační místo v pardubicích!!!

V nejbližší době nás budete moci se svými chirurgickými chorobami kontaktovat také přímo v Pardubicích, kde Vám naši lékaři budou nápomocni při konzultaci a pomůžou Vám například s problémem co nejčasnější operace Vaší chirurgické choroby a to jak ve východních tak severních Čechách. Sídlo našich kanceláří a konsultačních prostor je v Pardubicích v Bubeníkově ulici, č.p. 952 a chystáme již brzké otevření. Objednávat se můžete již nyní na tel. čísle 604 298 248 nebo na emailu recepce@dynamedic.cz

Lékař Dynamedic, primář Lukáš Kohoutek organizátorem a lektorem 3. herniologické konference v Olomouci.

Ve dnech 2. – 4. 11. 2016 se v Olomouci a Prostějově uskutečnil již třetí ročník České herniologické konference, tradičně v prostorách hotelu NH Collection a na operačních sálech nemocnice v Prostějově.  Vlastní konferenci předcházel ojedinělý a první kurz svého druhu nazvaný Hernia basic, který má vytyčeno zaměření se na především mladou generaci chirurgů a naučit své frekventanty dokonalé anatomické znalosti partií typického výskytu kýlní problematiky a principům fyziologického operování. Je nepochybným úspěchem naší firmy DynaMedic, že naši lékaři jsou ve svých oborech kapacitami, které se spolupodílejí na vzdělávání svých kolegů v Čechách i zahraničí. Více o průběhu České herniologické konference se dočtete zde. Našemu kolegovi, MUDr. Kohoutkovi, gratulujeme a přejeme další úspěchy.

 

Lékař DynaMedic, Prim. Lukáš Kohoutek, přednášel na mezinárodním kongresu ICS v Japonsku:

Ve dnech 23. 10. – 26. 10. 2016 se chirurg DynaMedic s.r.o., prim. MUDr.  Lukáš Kohoutek, aktivně účastnil celosvětového chirurgického kongresu, kde vystoupil se svým sdělením z chirurgické problematiky na poli herniologie (obor zabývající se léčbou kýl) a vzbudil oprávněný zájem ze strany celosvětového odborného auditoria. Mezi aktivními účastníky z České republiky přednášely i takové kapacity, jako je nejznámější český kardiochirurg profesor Jan Pirk, profesor Jaroslav Lindner a přednosta kliniky transplantační chirurgie v IKEMu doc. Jiří Froněk. Celá akce se konala pod záštitou nejstarší a nejprestižnější celosvětové chirurgické organizace International College of Surgeons (ICS). Své členy tako organizace velmi pečlivě vybírá a selektuje; je tedy velkým úspěchem naší společnosti DynaMedic, že ICS  má ve své členské základně i primáře L. Kohoutka. Celkově má Česká republika zastoupení 35 členy z řad přednostů, primářů a akademicky titulovaných kapacit české chirurgie. Letošní kongres ICS byl mimo jiné jedinečný  zahajovacím ceremoniálem s přítomností panujícího japonského císaře Akihito a jeho chotě císařovny Mičiko.

 

Lékaři DynaMedic nabízí klientům s hemoroidy bezbolestnou moderní metodu léčby HAL-RAR

 

Kromě klasických, ale i miniinvazivních moderních metod léčby hemoroidů (Barronova ligatura, staplerová resekce), rozšiřujeme spektrum výkonů pro léčbu tohoto intimního a život zněpříjemňujícího onemocnění o metodu HAL-RAR. Jedná se o miniinvazivní zákrok, kdy je pomocí speciální sondy za využití ultrazvuku nalezena cévní stopka, která je přímo v tomto místě podvázána a samotný hemoroidální uzel, pokud je jeho rozsah již velký, je vtažen pomocí stehu zpět do konečníku. Tím je řešena cíleně příčina i projev onemocnění s dokonalým efektem a minimální bolestivostí. Výkon provádíme v našich smluvních zařízeních a výkon provádíme za nejnižší cenu v České republice. Objednat k vyšetření se můžete na tel č. 604 298 248 nebo na emailu recepce@dynamedic.cz

Naši lékaři vám budou k dispozici na festivalu zdraví krásy pohybu v Paláci Pardubice (AFI palác) ve dnech 14. - 15. října 2016

Přímo v místě konání Festivalu zdraví, krásy, pohybu v kongresovém centru nákupního Paláce Pardubice (AFI palác) si můžete nechat vyšetřit žilní systém dolních končetin včetně ultrazvukového vyšetření. Náš personál Vám zdarma poskytne poradenství s Vašimi chirurgickými problémy, jako jsou křečové žíly, kýla, nemoci žlučníku, syndrom karpálního tunelu, nemoci štítné žlázy, hemoroidy. Svým blízkým na našem výstavním stánku můžete zakoupit dárkový poukaz k vyšetření nebo výkonu. Samozřejmostí je lékařská zpráva pro Vaši potřebu vydaná přímo na festivalu.

 

UČITELSKÉ KŘEČOVÉ ŽÍLY (A NEJEN TY) - ŘEŠENÍ CHIRURGICKÝCH PROBLÉMŮ PEDAGOGŮ BĚHEM LÉTA

 

Jste pedagog/pedagožka?

Odkládáte chirurgické řešení svého zdravotního problému z pracovních důvodů na léto?

 

Potřebujete během léta odoperovat žlučník, kýlu, syndrom karpálního tunelu, hemoroidy, štítnou žlázu, křečové žíly?

 

Pro pedagogy během letních měsíců rezervujeme termíny operačních zákroků tak, aby v září opět mohli nastoupit v plné síle na učitelský stupínek.

 

Nabízíme i operace křečových žil/varixů dolních končetin, po kterých je minimální doba rekonvalescence - transkutánní radiofrekvenční ablace metliček, pěnová a likvidní sklerotizace, miniflebektomie, mechanicko-chemická ablace (ClariVein), endovasální termoablace (RFA)....

Více informací zde

 

 

3.2.2016 Seminář pro lékaře

Ve dnech 1. - 2. dubna 2016 pořádá naše ambulance ve spolupráci s Hotelem Antonie ve Frýdlantu vzdělávací seminář pro praktické a všeobecné lékaře a nejen pro ně. Tématy jsou: moderní trendy v léčbě kýl, flebologie - problematika chronické žilní nedostatečnosti a varixů dolních končetin, ischemická choroba dolních končetin.

 

 

 

 

29.1.2016 Zdravotní pobytový balíček

Představujeme Vám zdravotní pobytový balíček, který vznikl ve spolupráci se Spa Hotelem Antonie ve Frýdlantu. Ve dnech 13.5. - 15.5.2016 můžete strávit příjemný víkend v prostorách luxusního hotelu s vyhlášenými gastronomickými a wellness službami a nechat si komplexně vyšetřit žilní a tepenný systém, dozvědět se něco nového o svých cévních chorobách či jen získat přehled, jak je na tom Váš kardiovaskulární aparát. Lékaři naší ambulance Vám budou po celou dobu pobytu k dispozici.

Více informací naleznete v našem letáku či přímo na stránkách hotelu Antonie, kde si pobyt můžete zarezervovat, případně Vám kontakt s hotelem zprostředkujeme my - stačí nám napsat na recepce@dynamedic.cz.

 

PF 2016

Všem našim klientům a partnerům přejeme klidné a spokojené prožití vánočních svátků v kruhu jim nejbližších a nejmilejších a do roku 2016 přejeme všem co nejvíce osobních a pracovních úspěchů a štěstí.

MUDr. Lukáš Kohoutek

VIP SEKCE PRO SMLUVNÍ PARTNERY JE SPUŠTĚNA!

Pro naše smluvní partnery/lékaře jsme spustili VIP sekci, kam mohou jednoduše, rychle a pohodlně zadávat data dotazníkovou formou. Chcete-li se stát také naším smluvním partnerem, neváhejte nás kontaktovat na recepce@dynamedic.cz. Nabízíme spolupráci s praktickými lékaři a ambulantními specialisty jiných odborností pro území celé republiky a pro odesílající/indikující lékaře nabízíme finanční kompenzaci za jejich čas a náklady.